Klubová výstava barvářů Lučiny 21.5.2011

Klubová výstava Dolní Lomnice – Lučiny 21.5.2011.

Tato,v pořadí již pátá, samostatná klubová výstava , se konala ve VLS Dolní Lomnice , je jisté,že pro mnohé z nás bylo toto místo poněkud z ruky.Počasí přálo , organizátoři udělali vše proto,aby se nám při setkání téměř 55 barvářů,jejich páníčků a dalších příznivců, líbilo.Bylo i dost stánků s občerstvením,až překvapivě mnoho výborných trofejí jelení a srnčí zvěře,snad jediné ,co sedá vytknout,je opožděné zahájení celé akce.

Předvádění a posuzování v kruhu již probíhalo bez problémů.Bylo se na co dívat,konkurence ve všech třídách byla veliká a proto také padlo hodně výborných ocenění.Téměř všichni vystavovatelé odcházeli z kruhu spokojeni.Během celého dne docházelo také k setkáním starých přátel a výměně informací a zkušeností .Jsem rád,že jsem se této výstavy barvářů ,spolu dalšími příznivci tohoto nádherného plemene,také zúčastnil .

Pavel Bejček