Výcvikový den na jedničku – oblast č. 1

Během prvního červnového víkendu uspořádala Krušnohorská oblast č. 1 první letošní výcvikový den. Akce se konala v honitbě Mysliveckého spolku Chvalov Přemyslovka v Podlešíně u Ústí nad Labem pod vedením aktivisty oblasti Václava Rajniše, kterému asistovali jako rozhodčí otec a syn Jemelkovi. Sešlo se na něm celkem 11 psů se svými vůdci.
Pro čtyři psy byla připravena soutěžní stopa a všichni ji se svými vůdci zvládli na výbornou. Sedm psů, kteří jsou v přípravě na předběžné zkoušky, si mohlo vše nanečisto vyzkoušet. Ukázalo se, že k optimálnímu výkonu mají ještě daleko, čeká je tak ještě hodně práce.
Všichni účastníci děkují manželům Havlišovým za perfektní servis včetně ubytování a stravy, který nám během dvou dnů poskytovali a přispěli tak k úspěchu celé akce. Účastníci se už těší na další výcvikový den, který se uskuteční 5. srpna na Loveckém zámečku v Košťanech u Teplic.

členové oblasti č.1