Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB

Úvodní stránka Fórum Veřejné fórum Klubu chovatelů barvářů Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #5524 Odpovědět
      Robert Fojtášek
      Host

Dne 18.2.2024 proběhla schůze spádové oblasti č.6, ve Velké Bystřici, vedoucí spádové oblasti: Ing Lukáš Můčka. Měla proběhnout volba delegátů konference ČMKCHB. nestalo se tak, a byli jmenováni bez volby jen vyvolení. Rozdaly se karty bez volby i těm, co se neúčastnili schůze spádové oblasti. Toto je v rozporu ze stanovami klubu, a to dobře věděl bývalý i stávající člen výboru Ing. Nerad, Ing Můčka, Ing Zdeněk Havlíček, Pelc, učastnící se na této schůzi. Přesto postupovali v rozporu se stanovami ČMKCHB. Celá situace na mě působí jako zmanipulované, bez volby delegátů konference = podvod s cílem zachování stávajících členů výboru, kteří dovedli klub na samé dno.

• #5627 Odpovědět
      Radek Škarpich
      Host

Já jsem také byl na schůzi spádové oblasti č.6. Volby proběhly tak, že byly všem účastníkům rozdány volební lístky se seznamem jmen. Ing. Lukáš Můčka se dotázal, zda někdo z členů, který není na seznamu by chtěl být na seznam přidán. Já, protože jsem měl zájem se konference zúčastnit jsem se přihlásil a na seznam jsem byl přidán. Poté byly hlasovací lístky vhozeny do urny. Ve volbě jsem uspěl a byl jsem na konferenci nominován. Z toho mi vyplývá, že nic zmanipulované nebylo a každý měl možnost se na seznam přihlásit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB