Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB

Úvodní stránka Fórum Veřejné fórum Klubu chovatelů barvářů Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB

• Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5524 Odpovědět
      Robert Fojtášek
      Host

Dne 18.2.2024 proběhla schůze spádové oblasti č.6, ve Velké Bystřici, vedoucí spádové oblasti: Ing Lukáš Můčka. Měla proběhnout volba delegátů konference ČMKCHB. nestalo se tak, a byli jmenováni bez volby jen vyvolení. Rozdaly se karty bez volby i těm, co se neúčastnili schůze spádové oblasti. Toto je v rozporu ze stanovami klubu, a to dobře věděl bývalý i stávající člen výboru Ing. Nerad, Ing Můčka, Ing Zdeněk Havlíček, Pelc, učastnící se na této schůzi. Přesto postupovali v rozporu se stanovami ČMKCHB. Celá situace na mě působí jako zmanipulované, bez volby delegátů konference = podvod s cílem zachování stávajících členů výboru, kteří dovedli klub na samé dno.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na: Dopis pro kontrolní komisi a výbor ČMKCHB